2020-10-23 14:52:09• hírek • Szatmár.ro

Rally Sprint: Nem lesz negyedik futam

Úgy volt, hogy október 31-én Nagybányán szervezi meg az idei Rally Sprint-bajnokság negyedik versenyét a Román Autóklub (ACR) szatmárnémeti fiókja és a Szatmárnémeti Auto-Karting Rider’s SK, viszont a járványügyi kockázat miatt kénytelenek voltak lefújni a versenyt.

A tervek szerint az idei kiírás ötfordulós lett volna, viszont a járványügyi szigorítások miatt a soron következő 4. futamot egy nappal annak meghirdetése után törölték is – tájékoztatott Seletye Dávid versenyigazgató.

Amennyiben a helyzet javul, az idei idényzárót Szatmárnémetiben az ACR-pályán bonyolítják majd le, méghozzá november 21-én.

A szervezők bíznak benne, hogy sem az időjárás, sem pedig a járványügyi helyzet nem húzza keresztül számításaikat, és ha öt futammal nem is, de néggyel legalább sikerül befejezni a versenysorozat 15. évadát.